Hakkımızda

Hakkımızda

ELTEK, İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği’ne göre periyodik muayene yapan, TS EN ISO/IEC 17020 Akreditasyonuna sahip A tipi periyodik muayene kuruluşudur.

Sektördeki yılların tecrübe ve birikimini bağımsız, tarafsız, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. Adana merkezli olup Türkiye genelinde, konusunda uzman Makine Mühendisleri ve Elektrik Mühendisleri ile periyodik kontroller konusunda hızlı ve kaliteli hizmetler vermektedir.

ELTEK MÜHENDİSLİK, periyodik kontrollerin önemini ve ciddiyetini bozmadan kontrol ve testlerin her zaman titizlik ve dürüstlük ile yapılmasını önemseyen bir kuruluştur. Kalite algısını ön plana çıkararak yapılan muayeneler sonucunda can ve mal kaybını minimuma indirmek, hizmet alan firmaların iş güvenliği algısını arttırmak ve bu sonuçtan aldığımız gurur ile anılmaktır.

Misyonumuz:

Gerçekleştireceği faaliyetleri, etik kurallara bağlı kalarak sağlık, güvenlik ve çevre risklerini önleyecek şekilde planlamak ve uygulamak.

Vizyonumuz:

Güncel gelişmeleri takip eden, hızlı, kaliteli, güvenilir ve profesyonel şekilde hizmet sağlayan, en çok tercih edilen şirket olmak.

Kalite Politikamız:

İşletme süreçlerine ve ülke ekonomisine katkıda bulunan, insan ve çevreye duyarlı, uygulama, yetki ve sorumluluğu bulunan örnek bir kuruluş olmak.

Türk Akreditasyon Kurumu belgesini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz